תקנון האתר

אנו שמחים שבחרת לרכוש ב'טיפטופים' שימו לב המוצרים מוגנים בזכויות יוצרים ולפי החוק אין לעשות בהם שימוש אחר מלבד שימוש פרטי – הדפסה ולמידה בגן או בכיתה

הוראות התקנון ותנאי השימוש שלהלן מטרתם להגדיר זכויות וחובות הלקוח בכל הקשור לשימוש באתר האינטרנט ולרכישת המוצרים באמצעותו לרבות אופן ותנאי רכישת המוצרים.

הבניה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי קרא והבין את התקנון וכי לא תהיה לו ו/או לאי מי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד מפעילי ו/או בעלי האתר ו/או אי מי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד מפעילי או בעלי האתר ו/או אי מי מטעמו אלה בהתאם לאמור בתקנון זה ובתנאיו המפורטים להלן.

רכישה

הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בר תוקף בהתאם לסוגי הכרטיסים המקובלים באתר

האתר מחולק לשני סוגי מכירות

מכירה פיזית – של משחקים וערכות וכדו

מכירת קבצים – ותכנים להורדה

כאשר תרכשו מוצר להורדה באתר 'טיפטופים' הוא יגיע לתיבת הדוא"ל שהזנתם כקובץ PDF להדפסה

אספקה

האתר מקים בקרה מתמדת על מלאי המוצרים המוצעים למכירה. אם לאחר ביצוע ההזמנה התברר כי המוצר אזל בשל סיבה חריגה שלא הייתה ידועה בעת ההזמנה יודיעו על כך בעלי אתר /המוכרים לצרכן תוך שני ימי עסקים ויאפשרו לו לבחור מוצר חילופי שווה ערך או השבת הסכום המלא ששולם.

אישור הקליטה אינו מהווה אישור לכך שהמוצר מצוי במלאי ויופק.

לאחר קליטת הנתונים וקבלת אישור מחברת האשראי לביצוע הרכישה ומשנמצא המוצר המוזמן במלאי ישלח המוצר לפי הפרטים שנמסרו.

למפעילי האתר ולמנהליו שמורה זכות בלתי חוזרת שלא לספק את המוצרים המופעים באתר לפי שיקול דעתם הבלעדית בלבד ובלבד שכרטיס האשראי של המזמין לא חויב ואם חויב יבוטל או שהסכום יוחזר במלאו למזמין.

הרכישה מעל גיל 18

אנו עושים כל מאמץ על מנת לספק את הסחורה בהקדם, ומתחייבים להוציאה עד 8 ימי עסקים מיום ביצוע העיסקה.

משלוחים

ניתן לאסוף את המוצרים ללא עלות משדרות רמז 12 בני ברק
עלות משלוח מבית לבית 40 שח באמצעות חברת שליחיות פרטית

ישנה אפשרות למשלוח בדואר רשום במחיר 20 שח – אנו מבצעים שרות זה ללא התחייבות לקבלת הסחורה בזמן סביר ולא ממליצים על אפשרות זו.

מוסכם על ידי המזמין שבכל מקרה של עיכוב במשלוח על ידי כח עליון מסיבה שאינה תלויה באתר או באי מי מעובדיו מוותר המזמין מראש על כל טענה או תביעה כנגד התא וכלי ידוע למזמין כי לאתר הזכות הבלעדית לבטל את העיסקה שבוצעה ולהשיב את הכספים ששולמו למזמין אם שולמו.

ביטול העיסקה

ביטול עסקה יעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר מקטגורית המוצרים הפיזיים בלבד. למוצרים בהורדה לא יהיה החזר כספי לאחר התשלום

הודעה על ביטול מוצרים פיזיים תמסר בדוא"ל עד 2 ימי עסקים לאחר ביצוע העיסקה

ניתן לבטל עסקה ולהחזיר פיזית את המוצר שנרכש תוך 14 ימי עבודה כשהוא במצב מקורי ולא נעשה בו שימוש . כספו כל הצרכן יוחזר עד 45 ימי עסקים מקבלת הודעת הביטול. למעט דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר המוצר כחוק

המוצר יוחזר על חשבונו של הצרכן

סעיף זה תקף רק למוצרים כללים ולא למוצרים עונתיים

בעת ביטול עיסקה עקב פגם ו/או אי התאמה ו/או אי אספקה במועד שנקבע ו/או כל הפרה אחרת לא יגיבו דמי ביטול וכספו של הצרכן יוחזר במלאו בתוך 14 ימי עסקים מהודעת הביטול והסחורה תוחזר על חשבון החברה.

החברה תמסור לצרכן העתק של הודעת ביטול חיוב האשראי

תנאי הביטול כפופים לחוק הגנת הצרכן

זכויות יוצרים

זכות אישור לצילום הינה לרוכש או למקבל אותה בלבד עבור כתתו האישית בלבד ואין להעבירה לאחר.

פרטי הרוכש ישמרו במאגר לצורך אימות הרכישה במידת הצורך

קבצים שנתנו למועדון הלקוחות של 'טיפטופים' ניתן לשימוש אישי רק למי שבפועל חברה במועדון ואינם להעברה/צילום /שינוי בכל דרך וצורה

מדיניות ופרטיות

השימוש באתר אינו כרוך ברישום או במסירת פרטים ומידע אישי. עם זאת הקניה באתר עשויה להיות כרוכה ברישום ומסירת פרטים ומידע אישי כגון שם מלא כתובת טלפון וכדו' לפי הנסיבות והעניין

השדות המסומנים כחובה יסומנו במפורש ולא ניתן להמשיך את תהליך הרישום/הקניה בלעדיהם. חובה למסור רק פרטים נכונים מדויקים ומלאים.

אינך חייב לפי החוק למסור את הפרטים והמידע האישי. ומסירתם תלויה ברצונך החופשי והסכמתך – אולם מסירת פרטים שגויים ו/או מסירת פרטים חלקיים עלולים למנוע ממך להשלים את הקניה ו/או הורדה ו/או השימוש בשרותי האתר או בחלקם. ועלולה לפגוע באיכות השרות הניתן לך וכן לפגוע ביכולת יצירת קשר במידת הצורך.

בפרטים ובמידע האישי שתמסור ובפרטים שיאסוף האתר במהלך השימוש יעשה שימוש בהתאם להוראות מדניות זו או על פי הוראת כל דין למטרות הבאות:

  • לאפשר השתמשות באתר/בתכנים/בשירותים שהוא מציע
  • לזהות אותך בכניסות חוזרות שלך לאזורים טעונים הרשמה ובכך לחסוך ממך להזין בכל פעם את פרטיך.
  • לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים וליצור שירותים ותכנים חדשים המתאימים לך יהיה זה בעיקרון מידע סטיטסטי שנועד להתאים תוכן לפי עדיפותך
  • לשלוח אליך מעת לעת מסורנים או הודעות דוא"ל או בכל דרך אלקטרונית אחרת
  • ליצירת קשר איתך כשבעלי האתר סבורים שקיים צורך בכך

אחריות

האתר ו/או או אי מי מטעמו אינם נושאים אחריות לטיב המוצרים/ לאיכותם/לצבעם

הנני מאשר שקראתי את התקנון האמור לעיל ובעיון ואנוכי מצהיר כי הנני מסכים לכל התנאים האמורים לעיל